Wynajem samochodów usługi dodatkowe

Wypożyczanie auta a dodatkowa oferta

Wynajmując samochód przez internet mamy możliwość doboru dodatkowych elementów, dzięki którym podróż będzie jeszcze wygodniejsza a tym samym bezpieczniejsza. Wypożyczalnia samochodów online oferuje swoim klientom szereg różnych udogodnień wliczając w to również ubezpieczenie w razie wypadku i udział w szkodzie. Rezerwując jeden z oferowanych samochodów online mamy zatem możliwość skorzystania z ubezpieczenia, choć zawsze możemy z takiej opcji odstąpić co nie jest niczym wskazanym. Wybierając się bowiem w podróż za granicę wypożyczonym samochodem należy być przygotowanym na różne ewentualności stąd warto nie tylko się ubezpieczyć ale także dodatkowo wynająć urządzenie jakim jest nawigacja GPS (posiadamy dwie opcje – nawigacja GPS na Polskę oraz nawigacja GPS na Europę), dzięki czemu łatwiej dojedziemy do celu.

Wynajem auta przez internet

wynajem samochodow przez internetJeśli wybierasz się w podróż z całą rodziną, a w szczególności z małymi dziećmi, to zapewne przydadzą się foteliki dla dzieci. Wypożyczalnia samochodów online oferuje zarówno foteliki dla dzieci do 18 kg jak i foteliki dla dzieci do 36 kg, a dzieci starsze mogą skorzystać ze specjalnej podstawki. Dodatkowym elementem wynajmu jest także tak zwany zestaw wyjazdowy, czyli apteczka, zestaw holowniczy, odblaskowa kamizelka oraz zestaw żarówek w razie awarii.

Wynajem samochodów online wiąże się z podpisywaniem umowy pomiędzy firmą wynajmującą a kierowcą, który zobowiązuje się do prowadzenia samochodu. Istnieje jednak możliwość dodatkowego kierowcy, który jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku dalekiej podróży. Jednak należy o tym powiadomić wypożyczalnie podczas rezerwacji pojazdu aby umowa zawierała również dane osobowe osoby kolejnej.

Standardem jest już, że wynajem samochodu wiąże się także z pewnymi sztywnymi warunkami. Mianowicie wypożyczony samochód posiada pełny bak i jest czysty, dlatego też należy go oddać do wypożyczalni również czystego i z pełnym bakiem. Można również skorzystać z opcji mycia pojazdu, ale wiąże się to z dodatkowym kosztem.